[vc_row][vc_column][trx_section title=”Rejestracja” subtitle=”Zarejestruj się już dziś”][trx_promo image=”4870″ bg_image=”4868″ image_width=”49%” title=”Rejestracja ucznia” description=”Rejestracja w systemie Termeet.in” link=”http://termeet.in/pl/Account/Register” link_caption=”Rejestracja ucznia” top=”huge” bottom=”huge”][/trx_promo][vc_column_text]W celu rejestracji użytkownika zostaniesz przeniesiony na stronę systemu Termeet.in

Od czego trzeba zaczynać?

Aby w pełni korzystać z serwisu Termeet.in, musisz posiadać aktywne konto użytkownika. W tym celu przejdź do zakładki „Zaloguj” oraz kliknij „Zarejestruj się jako nowy użytkownik” lub zaloguj się za pomocą „FACEBOOK”. System wyślę wiadomość zawierającą link aktywacyjny na adres podany podczas rejestracji. Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz się logować w serwisie. Brawo! Masz konto. Ale ono wystarcza tylko do tego abyś mógł pisać artykuły lub zamieszczać ogłoszenia.

Następny krok – Profil Personalny

Aby dołączyć do wybranej szkoły, użytkownik musi posiadać „Profil personalny”. Co więcej, można utworzyć kilka profili personalnych. Na przykład: rodzic posiadający dwójkę uczących się dzieci zakłada jedno konto użytkownika oraz po jednemu profilu personalnemu dla każdego uczącego się dziecka. Jeżeli zamierza sam dołączyć do jakiejkolwiek szkoły jako uczeń, nauczyciel lub menedżer – musi również utworzyć „Profil personalny” dla siebie. Profile personalne można udostępniać. Na przykład: dwoje rodziców chcą prowadzić jedno uczące się dziecko. W tym przypadku użytkownik, który utworzył „Profil personalny” dziecka udostępnia go drugiemu rodzicowi. Aby utworzyć „Profil personalny”, po zalogowaniu się przejdź do „Account Panel”, znajdującym się w wypadającym menu w prawym górnym rogu strony. Zobaczysz przycisk „Dodaj nowy profil personalny”. W formularzu rejestracyjnym wypełnij wymagane pola. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek problemy – skorzystaj z systemu pomocy za pomocą przycisku ” ? „, który zawsze znajduje się w prawym dolnym rogu strony.

Dołącz do wybranej szkoły

Po dodaniu nowy „Profil personalny” staje się aktywny. Imię i Nazwisko aktywnego profilu zawsze widnieje w górnym prawym rogu strony. Teraz pozostaje tylko skojarzyć aktualny profil z wybraną szkołą. W tym celu wyszukaj szkołę za pomocą wyszukiwarki na „Głównej” lub podstronie „Szkoły”, kliknij i wejdź w wizytówkę, a następnie przewiń na sam dół i wybierz odpowiednią rolę dla profilu za pomocą przycisku: „Dołącz jako student”, „Dołącz jako nauczyciel”, „Dołącz jako menedżer”.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/trx_section][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” el_class=”accent1_bg”][vc_column css=”.vc_custom_1462453368897{margin-top: 0.5em !important;margin-bottom: 0.55em !important;}”][trx_content][trx_clients slider=”yes” cat=”0″ columns=”6″ count=”6″ top=”small” bottom=”small”][/trx_clients][/trx_content][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][ess_grid alias=”Home”][/vc_column][/vc_row]