O nas

Nazywam się Hanna Piasna i od 2007 roku prowadzę Instytut Muzyczny Via Artis. Odkąd sięgam pamięcią, muzyka zawsze była całym moim światem. Już jako pięcioletnie dziecko rozpoczęłam swoją przygodę, gdy rodzice posłali mnie na pierwsze lekcje gry na pianinie. Zakochałam się w muzyce i wychowywałam w środowisku przepełnionym dźwiękami instrumentów. Nie miałam wątpliwości, że to moja pasja i chcę swoją przyszłość związać z jej magicznym światem.

Ukończyłam państwową szkołę muzyczną i liceum, oraz Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie oboju współczesnego i barokowego. Uczestniczyłam w projektach orkiestrowych w kraju i zagranicą. Obecnie współpracuję min. z Polską Orkiestrą Barokową.

Instytut Muzyczny Via Artis stworzyłam z myślą o wszystkich, którzy chcieliby odkryć i rozwijać swoje muzyczne pasje. Począwszy od najmłodszych dzieci, które wykazują predyspozycje muzyczne, poprzez starsze dzieci i młodzież, szukających nowych zainteresowań, kończąc na osobach dorosłych i seniorach, chcących dopiero rozpocząć muzyczną przygodę lub powrócić do zamiłowań sprzed lat. Instytut Muzyczny Via Artis ma już ponad siedmioletnie doświadczenie. Oferuje naukę gry na pianinie, gitarze, skrzypcach, perkusji i wielu innych instrumentach, a także lekcje śpiewu. Program nauczania jest indywidualnie dostosowany do możliwości i zainteresowań naszych uczniów. Kształcimy osoby w każdym wieku, zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, jak i tych, którzy mają już doświadczenie i chcą doskonalić swoje umiejętności.

Serdecznie zapraszam

Hanna Piasna

Rozpoczęcie nauki śpiewu lub gry na instrumencie może wydawać się przerażające, ale pamiętaj, że nawet najwięksi artyści zaczynali od zera. W Via Artis wierzymy, że każdy ma w sobie potencjał muzyczny, który czeka, aby został odkryty. Nasze profesjonalne podejście do nauczania oraz wsparcie ze strony doświadczonych instruktorów sprawiają, że proces nauki staje się przyjemnością, a osiągnięcie celów staje się realne. Nie trać wiary – z naszym wsparciem odkryjesz w sobie prawdziwego muzyka!