Paweł Wasiak

Pianista, gitarzysta, wokalista i kompozytor. Kształcił się w ZSM przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Jest aktywnym muzykiem, członkiem kilku formacji muzycznych. Od 10 lat uczy młodszych i starszych pasjonatów fortepianu i gitary.  Obecnie pracuje nad swoją pierwszą autorską płytą. Poza muzyką, szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek, wielbiciel sportu i podróży.

Mój syn od ponad roku bierze lekcje gry na pianinie i gitarze. Kocha swoich nauczycieli i mogę powiedzieć, że oni naprawdę troszczą się o moje dziecko. Wasza szkoła muzyczna jest cudowna i bardzo polecam.

Moja przygoda z Instytutem trwa już 3 lata. Od tego czasu regularnie spotykam się przy pianinie z Panią Hanią - założycielką, która jest niezwykle wyjątkową osobą. Potrafi nie tylko w bardzo przystępny sposób pokazać w jaki sposób grać, układać palce, ćwiczyć - zaraża również wrażliwością na muzykę.

Jestem niezmiernie wdzięczny, że nauczycielka gry na gitarze mojego syna nie tylko sprawia, że ​​nauka jest przyjemna, ale także że jest to jego pasja. Nie mogłem znaleźć dla niego lepszego miejsca na naukę gry na gitarze !

Wyślij wiadomość do Paweła Wasiak