Michalina Kwiatkowska

Pani Michalina (rocznik 1989) naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku pięciu lat w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia. II stopień Szkoły Muzycznej ukończyła w klasie altówki Prof. Bogumiły Gniewowskiej. Jest uczestniczką kursów mistrzowskich w Busku Zdroju, kursów orkiestrowych w Słubicach pod dyrekcją wybitnego dyrygenta Prof. Jerzego Salwarowskiego. Współpracuje z Lubuską Akademią Orkiestrową, a także z Orkiestrą Muzyki Dawnej w Giżycku. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym – specjalność altówka.

Mój syn od ponad roku bierze lekcje gry na pianinie i gitarze. Kocha swoich nauczycieli i mogę powiedzieć, że oni naprawdę troszczą się o moje dziecko. Wasza szkoła muzyczna jest cudowna i bardzo polecam.

Moja przygoda z Instytutem trwa już 3 lata. Od tego czasu regularnie spotykam się przy pianinie z Panią Hanią - założycielką, która jest niezwykle wyjątkową osobą. Potrafi nie tylko w bardzo przystępny sposób pokazać w jaki sposób grać, układać palce, ćwiczyć - zaraża również wrażliwością na muzykę.

Jestem niezmiernie wdzięczny, że nauczycielka gry na gitarze mojego syna nie tylko sprawia, że ​​nauka jest przyjemna, ale także że jest to jego pasja. Nie mogłem znaleźć dla niego lepszego miejsca na naukę gry na gitarze !

Wyślij wiadomość do Michaliny Kwiatkowskiej