Izabela Zalewska

Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury, Jazzu, i Edukacji Muzycznej, studia magisterskie kontynuowała i ukończyła (dyplom z wyróżnieniem) na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej. Dyrygent chóralny, nauczycielka muzyki oraz wokalistka. Laureatka ogólnopolskich konkursów i festiwali wokalnych.

W roku 2016 rozpoczęła pracę jako pedagog wokalny  w Niepublicznej Szkole Muzycznej I stopnia we Wrześni. Uczestniczka warsztatów i kursów dyrygenckich, wokalnych, a także psychologiczno-pedagogicznych  m.in. Oddajmy dzieciom głos – Ogólnopolska Konferencja Naukowa, Mistrzowski Kurs Dyrygowania – Robert Sund (Szwecja), Warsztaty Psychologiczne Lider w grupie chóralnej, Seminarium SINGING LEGATO ON THE BREATH – CANTARE LEGATO SUL FIATO – dr. Hubert Noé (Austria), Kurs Musical Fluency Workshop – Roger Treece (USA), PHILIP LAWSON MASTERCLASS  Współczesne aranżacje na różne rodzaje zespołów chóralnych – Ogólnopolskie Seminarium z Warsztatami, Metoda Suzuki jako alternatywna forma edukacji muzycznej.

Ma na swoim koncie szeroką działalność wokalną. Występowała m.in. z Sylwią Grzeszczak oraz Urszulą. Jako dyrygent swoje umiejętności doskonaliła biorąc udział w licznych projektach, współpracowała z zespołami na terenie Polski, takimi jak Omnes Filii Dei Domini z Torunia, Orkiestrą Symfoniczną Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza czy Zespołem chóralnym VRC z Warszawy. Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży, zespołów chóralnych, w zakresie muzyki rozrywkowej oraz klasycznej. Współpracowała jako jury przy Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrześni. Od roku 2018 pracownik Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na stanowisku asystenta.

Mój syn od ponad roku bierze lekcje gry na pianinie i gitarze. Kocha swoich nauczycieli i mogę powiedzieć, że oni naprawdę troszczą się o moje dziecko. Wasza szkoła muzyczna jest cudowna i bardzo polecam.

Moja przygoda z Instytutem trwa już 3 lata. Od tego czasu regularnie spotykam się przy pianinie z Panią Hanią - założycielką, która jest niezwykle wyjątkową osobą. Potrafi nie tylko w bardzo przystępny sposób pokazać w jaki sposób grać, układać palce, ćwiczyć - zaraża również wrażliwością na muzykę.

Jestem niezmiernie wdzięczny, że nauczycielka gry na gitarze mojego syna nie tylko sprawia, że ​​nauka jest przyjemna, ale także że jest to jego pasja. Nie mogłem znaleźć dla niego lepszego miejsca na naukę gry na gitarze !

Wyślij wiadomość do Izabeli Zalewskiej