Emilia Ziegler

Pedagog wokalny oraz dyrygent chóralny. Ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu. Jest także absolwentką Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu. Swoje zainteresowania skupia w dużej mierze na emisji głosu, a także na anatomii i fizjologii aparatu głosowego. Brała udział w telewizyjnym show „Bitwa na głosy”. Występowała również podczas 49 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Śpiewała na jednej scenie z Mieczysławem Szcześniakiem czy Kasią Wilk. Jako pedagog zwraca uwagę na prawidłowe, swobodne wydobywanie głosu, a także interpretację tekstów piosenek ze szczególnym uwzględnieniem indywidualności każdego z uczniów.

Mój syn od ponad roku bierze lekcje gry na pianinie i gitarze. Kocha swoich nauczycieli i mogę powiedzieć, że oni naprawdę troszczą się o moje dziecko. Wasza szkoła muzyczna jest cudowna i bardzo polecam.

Moja przygoda z Instytutem trwa już 3 lata. Od tego czasu regularnie spotykam się przy pianinie z Panią Hanią - założycielką, która jest niezwykle wyjątkową osobą. Potrafi nie tylko w bardzo przystępny sposób pokazać w jaki sposób grać, układać palce, ćwiczyć - zaraża również wrażliwością na muzykę.

Jestem niezmiernie wdzięczny, że nauczycielka gry na gitarze mojego syna nie tylko sprawia, że ​​nauka jest przyjemna, ale także że jest to jego pasja. Nie mogłem znaleźć dla niego lepszego miejsca na naukę gry na gitarze !

Wyślij wiadomość do Emilia Ziegler