Adrianna Czyż

Adrianna Czyż – swoją muzyczną drogę rozpoczęła w wieku siedmiu lat w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Radomiu. Obecnie absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego  w klasie altówki dr hab. Ewy Guzowskiej. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych kursach muzycznych w klasie prof. Joachima Greinera (Międzynarodowy Kurs Muzyczny w Koninie) czy prof. Stefana Kamasy. Obecnie współpracuję jako muzyk orkiestrowy m.in z Baltic Neopolis Orchestra, Teatrem Wielkim-Operą w Poznaniu oraz Teatrem Muzycznym. Największą jej pasją jest jednak edukacja dzieci i młodzieży, pragnie zarazić swoją pasją do muzyki i nieść tym radość innym.

Mój syn od ponad roku bierze lekcje gry na pianinie i gitarze. Kocha swoich nauczycieli i mogę powiedzieć, że oni naprawdę troszczą się o moje dziecko. Wasza szkoła muzyczna jest cudowna i bardzo polecam.

Moja przygoda z Instytutem trwa już 3 lata. Od tego czasu regularnie spotykam się przy pianinie z Panią Hanią - założycielką, która jest niezwykle wyjątkową osobą. Potrafi nie tylko w bardzo przystępny sposób pokazać w jaki sposób grać, układać palce, ćwiczyć - zaraża również wrażliwością na muzykę.

Jestem niezmiernie wdzięczny, że nauczycielka gry na gitarze mojego syna nie tylko sprawia, że ​​nauka jest przyjemna, ale także że jest to jego pasja. Nie mogłem znaleźć dla niego lepszego miejsca na naukę gry na gitarze !

Wyślij wiadomość do Adrianny Czyż