Zajęcia grupowe

Warsztaty wokalne
Warsztaty instrumentalne

Zajęcia grupowe to niepowtarzalna okazja, żeby dzielić się swoją pasją do muzyki wraz z innymi. To możliwość wymiany doświadczeń i poszerzenia horyzontów. Zapoznaj się z naszą ofertą zajęć grupowych. Zarówno miłośnicy śpiewu jak i gry na instrumentach znajdą coś dla siebie. 

Warsztaty wokalne

Twoją pasją jest muzyka i kochasz śpiewać? Może jesteś nieoszlifowanym diamentem wokalnym? Głos to także instrument, pomimo, że jest on najbardziej naturalny, wymaga pracy jak każdy inny.

Podczas zajęć poprawisz swoje umiejętności wokalne, nauczysz się pracować w zespole. Lekcje przyczynią się do twego wszechstronnego rozwoju muzycznego. Poczucie rytmu, intonacja i dykcja poprawią się. Pracując w niewielkich grupach, dowiesz się jak prawidłowo wydobywać dźwięk, jak śpiewać z mikrofonem, w jaki sposób poruszać się na scenie. Poznasz możliwości swojego głosu i pogłębicie własną wrażliwość muzyczną. Zaczniesz słyszeć w muzyce to, co do tej pory było przed tobą ukryte. Będzie dla ciebie niespodzianką, że nabyte umiejętności okażą się przydatne także w życiu codziennym i zawodowym. Osoby pragnące zdobyć umiejętności wokalne mogą kształcić się w Instytucie pod kierunkiem nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Nauka śpiewu i emisji głosu jest dostępna dla wszystkich: zarówno dla osób zaawansowanych jak i tych, którzy chcieliby poznać i po raz pierwszy wydobyć swój głos. Oferta bez limitów wiekowych.

Warsztaty instrumentalne

Jeżeli grasz na instrumencie w zaciszu swojego domu i czujesz potrzebę podzielenia się swoją pasją z innymi, jeśli grasz w zespole, ale nie masz pomysłu na jego dalszy rozwój, zapraszamy Cię na warsztaty instrumentalne. Będą one doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, poznania nowych technik gry. Pod okiem doświadczonych muzyków nauczysz się współdziałania i synchronizacji z innymi. Uwrażliwisz się na otaczające Cię dźwięki i poprawisz swoje umiejętności.

Wiek i doświadczenie nie jest tu ograniczeniem, ponieważ dobieramy repertuar i poziom grupy tak, by wszyscy uczestnicy komfortowo spędzali czas świetnie się bawiąc.

Jeżeli kochasz muzykę, na naszych warsztatach poznasz inne ciekawe osoby, dla których ona także jest czymś niezwykle ważnym. Przekonaj się, że dzielenie się swoją pasją może być frajdą.