Seniorzy

Nauka gry na instrumentach i śpiewu dla seniorów jest doskonałym sposobem aby: poprawić pamięć i koncentrację, pozbyć się stresu, poprawić koordynację ruchową, poprawić samopoczucie fizyczne i psychiczne, dzielić radość z muzyki z rodziną i przyjaciółmi, spełnić młodzieńcze marzenie o muzykowaniu.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub grupowo i dostosowane są do Państwa możliwości i potrzeb. Nasi doświadczeni nauczyciele w przyjaznej atmosferze wprowadzą Państwa w magiczny świat muzyki i pokażą jak czerpać z niej radość i pozytywną energię.

Zachęcamy również do uczestnictwa w sesjach grupowych, podczas których będą Państwo mieli możliwość posłuchania muzyki na żywo oraz czynnego włączenia się do jego wykonywania.

Podczas zajęć muzycznych dla seniorów odkryliśmy już dawno, że są to osoby bardzo aktywne, chętne do nauki i angażujące całą swoją uwagę. Zachęcamy także osoby mniej aktywne do pójścia tym torem, ponieważ wybierając zajęcia muzyczne dla seniorów w Oleśnie przekonać się można o niezwykłej sile muzyki i jej wpływie na nastawienie człowieka do świata.