Nauka Wokalu
Instytut Muzyczny Via Artis zajmuje się nauką wokalu osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaangażowania. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanych muzyków wysokiej klasy indywidualnie, lub w małych grupach. 
 

Aby ułatwić dojazd naszym uczniom szkoła posiada aż 5 placówek. Poznań, Puszczykowo, Borówiec, Luboń, Chomęcice, Daszewice, których szczegółowa lokalizacja jest dostępna na mapie nieco niżej.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Zadzwoń pod nr tel. 536 812 812

Osoby pragnące zdobyć umiejętności wokalne mogą kształcić się w Instytucie pod kierunkiem nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Nauka obejmuje śpiew operowy, klasyczny, studium piosenkarskie oraz emisję głosu. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach.

Lekcje przyczynią się do twego wszechstronnego rozwoju muzycznego. Poczucie rytmu, intonacja i dykcja poprawią się. Zaczniesz słyszeć w muzyce to, co do tej pory było przed tobą ukryte. Będzie dla ciebie niespodzianką, że nabyte umiejętności okażą się przydatne także w życiu codziennym i zawodowym.

Nauka śpiewu i emisji głosu jest dostępna dla wszystkich: zarówno dla osób zaawansowanych jak i tych, którzy chcieliby poznać i po raz pierwszy wydobyć swój głos. Oferta bez limitów wiekowych.