Michalina Kwiatkowska

Pani Michalina (rocznik 1989) naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku pięciu lat w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia. II stopień Szkoły Muzycznej ukończyła w klasie altówki Prof. Bogumiły Gniewowskiej. Jest uczestniczką kursów mistrzowskich w Busku Zdroju, kursów orkiestrowych w Słubicach pod dyrekcją wybitnego dyrygenta Prof. Jerzego Salwarowskiego. Współpracuje z Lubuską Akademią Orkiestrową, a także z Orkiestrą Muzyki Dawnej w Giżycku. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym – specjalność altówka.

Barbara Nowacka

Mój syn od ponad roku bierze lekcje gry na pianinie i gitarze. Kocha swoich nauczycieli i mogę powiedzieć, że oni naprawdę troszczą się o moje dziecko. Wasza szkoła muzyczna jest cudowna i bardzo polecam.

Barbara Nowacka / Rodzic
Anna Wielicka

Szkoła ma wszystko, czego dzieci potrzebują do udanej nauki: codzienne zadania, personel, który jest bardzo miły i gotowy do pomocy w każdej chwili. Kontakt rewelacyjny. Wszystkim polecam !

Anna Wielicka / Rodzic
Marcin Malicki

Jestem niezmiernie wdzięczny, że nauczycielka gry na gitarze mojego syna nie tylko sprawia, że ​​nauka jest przyjemna, ale także że jest to jego pasja. Nie mogłem znaleźć dla niego lepszego miejsca na naukę gry na gitarze !

Marcin Malicki / Rodzic

Wyślij wiadomość do Michaliny Kwiatkowskiej